Nasza misja

….podatki, podatki ach te podatki.
Ich konieczność trafnie zdefiniował Jean Babtiste Colbert mówiąc: „sztukę pobierania podatków porównać można do skubania gęsi: należy wyrywać z niej jak najwięcej piór przy najmniejszym syczeniu ptaka”. Czy podatki muszą być dokuczliwe? Niekoniecznie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przez wiele lat budowaliśmy misję naszej kancelarii opartej na racjonalnych przesłankach określonych już w starożytności przez Arystotelesa

Doradca Podatkowy Roman Miłoszewski

Główne jej założenia to:
primo: „nie poznamy prawdy, nie znając przyczyny”.
Zdefiniowana przez nas i dogłębna znajomość specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej, uwarunkowania z niej wynikające, wnętrze i otoczenie firmy to podstawy do podejmowania przez naszych klientów decyzji o strategicznym charakterze.
secondo: „doświadczenie stworzyło sztukę, brak zaś doświadczenia – przypadek”.
Poprzez lata praktyki, wyspecjalizowaną kadrę, ustawiczne kształcenie i stałe podwyższanie kwalifikacji nabyliśmy niezbędne doświadczenie gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług, wykluczając tym samym wszelką „przypadkowość” podejmowania decyzji.
tertio: „to co wciąż robimy, stanowi o nas”
stąd też skupiamy się na wysokim poziomie osiągnięć i wkładzie personelu, osiągamy nasze wspólne cele poprzez pracę zespołową, jesteśmy elastyczni i innowacyjni. Za podstawę przyjęliśmy pomoc naszym klientom w stwarzaniu trwałych rozwiązań i istotnych usprawnień w ich działaniu i budowaniu dużej firmy, która potrafi przyciągnąć, rozwijać, zatrzymywać wyjątkowych ludzi, będąc tym samym źródłem ich dumy i zadowolenia!

O nas

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa założona została w roku 1994 przez doradcę podatkowego Romana Miłoszewskiego. Obecnie pracujemy w ponad 10 osobowym wykwalifikowanym zespole. Podstawa funkcjonowania kancelarii jest Licencja Ministra Finansów nr 01495 z dnia 15.09.1997 r. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, kadr oraz usługi biurowe dla osób fizycznych oraz osób prawnych prowadzących działalność gospodarczą. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Kancelaria posiada ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.